Kola napletená 27.5" JAVAX SD258, 584-25, Disk, Tubeless + Shimano TX506
Výrobce: JAVAX
CENA ZA KOMPLETNÍ PÁR PŘEDNÍ+ZADNÍ
Náboje Shimano TX506
zadní náboj 32děr na 6 děr, pro 8/9/10/11 kolo
ocelový rychloupínák, délka 166 mm
přední náboj 32 děr na 6 děr
délka osy k maticím/celková 100/108 mm M10
ocelový rychloupínák, délka 133 mm
Popis produktu:
| MTB hliníkový ráfek 27.5" JAVAX SD258, 584-25, Disk, Tubeless Ready, nýtovaný, černý | |
| Model: | SD258 |
| Kategorie: | MTB Disk - Tubeless ready |
| Pro brzdy: | Disk brake |
| Materiál: | Al 6066-T6 |
| Povrchová úprava: | černý elox matný |
| Počet děr: | 28, 32 |
| Nýtování: | nýtované otvory |
| Rozměr: | 27.5" (584) |
| ERD: | 567 mm (změřeno) |
| Výška ráfku: | 18 mm |
| Šířka ráfku (vnitřní): | 25 mm |
| Šířka ráfku (vnější): | 31 mm |
| Typ spoje: | Sleeved - vložka s lepidlem |
| Hmotnost (zváženo): | 28 děr: 538 g ± 5 g 32 děr: 532 g ± 5 g |
Ráfek je určený pro: MTB, XC.
Maximální celková hmotnost jezdce: 100 kg (včetně oblečení a výbavy).
Upozornění: Výsledné parametry závisí na způsobu zapletení celého kola s použitím daného ráfku, zejména na počtu děr a typu drátů, a také na stylu jízdy a technice jezdce.
Vyrobeno na Taiwanu.
28 děr:
EAN: 8591257233133
32 děr:
EAN: 8591257232648
Kód zboží: JAVAX506
Běžná cena v obchodech: 2 999,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 1 499,00 Kč (vč. DPH)
skladem
Alternativní produkty
Popis produktu
"Pluskový" plášť CHAOYANG Grand Canyon je ideální volbou do terénu s velice kvalitní trakcí i na nestabilním povrchu.
Specifikace pláště:
- velikost:...
Specifikace pláště:
- velikost:...
Popis produktu: 32děr
MTB hliníkový ráfek 27.5" JAVAX SD258, 584-25, Disk, Tubeless Ready, nýtovaný, černý
Model:
SD258
Kategorie:
MTB Disk - Tubeless...
Tradiční sportovní brýle s polykarbonátovými skly.
100% UV ochrana.
Flexibilní gumové nosní opěrky.
Dodávané v ochranném sáčku.
100% UV ochrana.
Flexibilní gumové nosní opěrky.
Dodávané v ochranném sáčku.
Dámská bunda PEARL iZUMi W INSULATOUR, fialová
VELIKOSTI: S
ZVOLENOU VELIKOST ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Popis produktu
3 zadní kapsy, reflexní prvky, YKK zip
elastický lem na zadní části
prodloužené rukávy a zadní část
boční panely a spodní část rukávů ze zateplené lycry...
elastický lem na zadní části
prodloužené rukávy a zadní část
boční panely a spodní část rukávů ze zateplené lycry...








