Kliky set 170 mm Prowheel EB03-16T-D3, pro Bosch GEN2 černá
Výrobce: BOSCH
Set hliníkových klik s pastorkem 16 zubů a krytem. Určeno pro motory generace 2.
| Výrobce | Prowheel |
| Typ | jednopřevodník |
| Označení | Bosch GEN 2 - EB03-D3 |
| Počty zubů | 16 |
| Velký převodník | AL 16 z. |
| Kliky | Al 170 mm |
| Osa | BOSCH |
| Závit | 9/16" |
| Kryt převodníku | ANO |
| Barva | černá |
| Obsah balení | L+P klika |
| Hmotnost | 255 g |
Kód zboží: 24689
Naše cena: 1 399,00 Kč (vč. DPH)
Alternativní produkty
Popis produktu
pár (levá + pravá klika)
ocelové vložky
šrouby self-extr. součástí balení
délka 160 mm
hmotnost 557 g (váženo)
OEM balení
ocelové vložky
šrouby self-extr. součástí balení
délka 160 mm
hmotnost 557 g (váženo)
OEM balení
Náhradní duralové kliky Bafang M420/500/600, 170mm, set: 2x šroub + pravá a levá klika, OEM balení
Náhradní duralové kliky Panasonic
170mm
set : 2x šroub + pravá a levá klika, OEM balení
pro CTM WIRE/WIRE EXPERT/WIRE PRO/AREON/AREON EXPER 2024
170mm
set : 2x šroub + pravá a levá klika, OEM balení
pro CTM WIRE/WIRE EXPERT/WIRE PRO/AREON/AREON EXPER 2024
Popis produktu
OEM balení
délka 170mm, ISIS
cena za pár (levá + pravá klika)
567g/váženo
délka 170mm, ISIS
cena za pár (levá + pravá klika)
567g/váženo
!!! DOSTUPNOST NA DOTAZ !!!
šroub pro kliky motoru Bafang M500
Imbus na utažení 6 mm, průměr závitu 15 mm, délka závitu 11 mm, průměr hlavy 24 mm, cena za 1 ks







