Jízdní kolo Rock Machine Blizzard 50-27 2016
Výrobce: ROCK MACHINE
specifikace
| Velikost | 17.0“, 19.0“, 21.0“ |
| Rám | Alu 6061.T6 Multibutted |
| Vidlice | Rock Shox Sektor TK Tapered, 15mm, 140/140mm |
| Zadní odpružení | Rock Shox Monarch RL |
| Kliky s převodníky | Race Face Affect SL 38/24T |
| Přední měnič | SRAM X5 HDM |
| Zadní měnič | Shimano SLX GS Shadow Plus |
| Řadící páky | Shimano XT 785 2x10 |
| Volnoběžka / kazeta | Shimano HG50-10 11-36T |
| Řetěz | KMC X10 |
| Brzdy | Shimano XT 785 / Brzdové kotouče Shimano XT 180/180mm |
| Středové složení | Race Face BSA |
| Hlavové složení | FSA Orbit 1.5E ZS No.57B |
| Náboje | ONE Race Ultralight 15/12mm |
| Ráfky | Weinmann Disc Bull 28H |
| Výplet | Sapim stainless |
| Pláště | Schwalbe Nobby Nic Performance 27.5x2.35" |
| Představec | Race Face Ride 35mm |
| Řidítka | Race Face Ride 35mm riser |
| Gripy | ONE MTB Lock-on dual density kraton-gel |
| Sedlovka | Race Face Ride |
| Sedlo | RM Peak Race |
| Cena | 48 990 Kč |
VELIKOSTI: 16,5"-do175cm, 19"-do186cm, 21,5"-od187cm
VARIANTA: ke kolu si můžete vybrat jakékoliv pedály se slevou 10% , dle aktuální nabídky eshopu -viz.eshop
NA TOMTO KOLE JSOU MOŽNÉ DALŠÍ ZMĚNY KOMPONENTŮ-DLE DOMLUVY.
ZVOLENOU VARIANTU ZADEJTE DO POLE POZNÁMKA PRO PRODEJCE
Toto kolo můžete zakoupit i na našich výdejních místech,garanční prohlídka ZDARMA a následný servis zajištěn-viz úvodní strana-nebo info na tel.608861453
Kód zboží: 998548
Litujeme, ale toto zboží již není v naší nabídce! Vyberte si prosím jiné zboží z alternativních produktů níže nebo výběrem z kategorií v levé části.
Alternativní produkty
Kliky SRAM Rival1 GXP 175 42T X-SYNC (osa není součástí balení)
Kliky SRAM Rival1 GXP 175 50T X-SYNC (osa není součástí balení)
Popis produktu
Materiál klik kovaný hliník...
- CNC obráběný 7075 T6 hliník
- řadící piny na vnější straně pro rychlejší řazení
- extrémně odolné
- k dispozici v každé velikosti a převodech
- uchycení - 4...
- řadící piny na vnější straně pro rychlejší řazení
- extrémně odolné
- k dispozici v každé velikosti a převodech
- uchycení - 4...
černý Nutrend šejkr s objemem 0,6 litru pro přípravu
koktejlů včetně plastové mřížky pro kvalitní
promíchání bez hrudek. Jednoduché umývání, dokonale těsní.
šejkr má na...
koktejlů včetně plastové mřížky pro kvalitní
promíchání bez hrudek. Jednoduché umývání, dokonale těsní.
šejkr má na...
brzdové kotouče s duralovým středem
- průměr: 160mm
- váha: 120g
- barva středu: červená, modrá, černá, zlatá
- průměr: 160mm
- váha: 120g
- barva středu: červená, modrá, černá, zlatá
distanční podložky 1-1/8"" 3mm, 5mm, 10mm, 15mm










