ELEKTROSADA BIFS 250W-BEZ KOLA

ELEKTROSADA BIFS 250W-BEZ KOLA

Výrobce: BIFS

Nový, počítačem řízený automatizovaný elektropohon s možností dobíjení baterie,
vhodný téměř pro všechny typy kol s vícekolečkem v zadním náboji.
Patentovaný bezkartáčový nábojový motor nové generace je umístěn v zadním náboji. Je bezúdržbový s tichým chodem, protože přenos energie probíhá prostřednictvím magnetického pole a tak nikde nevzniká tření a tím nedochází k opotřebování materiálu.
Součástí motoru je i řídící jednotka s čidlem točivého momentu. Tento inteligentní systém počítá pomocí mikroprocesoru aktuální axiální sílu, kompenzuje mrtvé body šlapání a dělá tím jízdu hladkou a rovnoměrnou. V motoru je zabudována 8 stupňová rekuperace / dobíjení /. Motor je kompletně zakrytovaný a chráněný proti dešti. Vnitřní tepelná ochrana zabraňuje jeho přehřátí. Ovládání elektropohonu se provádí pomocí ovladače, který je umístěn na řidítkách. Sada má základní dva druhy režimů, Auto a Assist. V režimu Auto je napájení motoru regulované v závislosti na síle šlapání. V tomto režimu se automaticky zapne zpětné dobíjení, pokud přesáhnete rychlost 25 km a přestanete šlapat. Úroveň zpětného dobíjení se pak automaticky nastavuje v 8 stupních podle sklonu trasy a udržuje konstantní rychlost kola. Po dalším zahájení šlapání se zpětné dobíjení opět vypne. V režimu Assist máte trvalou podporu šlapání na úrovni trojnásobku standardního výkonu. Sada dále umožňuje nastavení režimu Zpětného dobíjení se stupňovitou regulací. Po nastavení tohoto režimu budete moci regulovat výši dobíjení za stálého šlapání ve 4 stupních.
Díky univerzálnímu držáku baterie si můžete rozhodnout, kam baterii umístíte. K sadě je dodávána i brašna na baterii, která umožňuje umístit baterii i na nosič nebo v ní vozit náhradní baterii / váha pouze 1,3 kg /, čímž si značně zvýšíte dojezd.
Baterie Li-Ion od firmy Panasonic Vám díky kapacitě 9 Ah umožní dojezd v rozmezí 30-60 km podle použitého stupně podpory, profilu tratě a váhy jezdce. Na baterii je umístěn vypínač a kontrolní tlačítko s LED diodami, které slouží pro průběžnou kontrolu jejího stavu vybití. K sadě je dodávána speciální nabíječka s CE homologací. Baterie se plně nabije po 3-4 hodinách.
S naší novou sadou BIFS máte možnost proměnit Vaše staré nebo nové kolo na moderní Elektrokolo.
Sada obsahuje :
Motor 24V/250W, bezkartáčový, bezúdržbový, točivý moment 10Nm, max. 36Nm, váha 3,8 kg
Baterii 24V/9Ah Li-Ion Panasonic
Držák baterie
Ovladač s držákem na řidítka
Nabíječku 110-240V/29,6V
Propojovací kabely
Přídavnou brašnu na baterii
6-7-8-9-ti kolečko, šroubovací,/dle objednávky/

Pouze pro brzdy V-BRAKE!!!MŮŽEME VÁM ZAJISTIT MONTÁŽ NA VAŠE KOLO,VAŠE KOLO NA KTERÉ CHCETE SADU NAMONTOVAT NÁM POŠLETE A MY VÁM ZPĚT K VÁM POŠLEME ZKOMPLETOVANÉ VAŠE NOVÉ ELEKTROKOLO-CENA MONTÁŽE,PŘEPLETENÍ,MANIPULACE,DÍLY NUTNÉ K MONTÁŽI JE 1299KČ.

BRAŠNA NA OBRÁZKU NENÍ SOUČÁSTÍ SADY!!
Kód zboží: 6
Běžná cena v obchodech: 31 990,00 Kč (vč. DPH)
Naše cena: 29 999,00 (vč. DPH)
ks
Toto zboží můžete nakoupit i na splátky. Spočítejte si splátky! Zjistěte, kolik si můžete půjčit!

Alternativní produkty

Nový, počítačem řízený automatizovaný elektropohon s možností dobíjení baterie,
vhodný téměř pro všechny typy kol s vícekolečkem v zadním náboji.
Patentovaný...
33 499,00 Kč
31 499,00
včetně DPH
 
Nový, počítačem řízený automatizovaný elektropohon s možností dobíjení baterie,
vhodný téměř pro všechny typy kol s vícekolečkem v zadním náboji.
Patentovaný...
33 490,00 Kč
31 499,00
včetně DPH
 
Specifikace Pendix      Pohonný systém   Pohon Středový šlapací motor Výkon 250 W nominální* Rychlost (max) 25 km/h**...
 
34 990,00
včetně DPH
 
elektro set SCHACHNER 36V, 7,5Ah Li-Pol
Kompletní sestava pro montáž na 26 na 28" kola, který má dojezd 40 - 60km dle charakteru jízdy.
Doba nabíjení cca 4...
24 599,00 Kč
22 999,00
včetně DPH
 

Kategorie zboží